Haber

Haliliye Belediyesi Futbol Okulu ile Genç Yetenekler Yetiştiriliyor

Haliliye Belediyesi tarafından eğitimlerine devam edilen futbol okulunda geleceğin genç yetenekleri, uzman antrenörler gözetiminde yetiştiriliyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın gençlere ve sporculara önem verilmesi talimatıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü spor birimi bünyesinde verilen kurslar, gençleri spor faaliyetlerine yönlendirmeyi ve sporla tanıştırmayı amaçlıyor.

Bu kapsamda hafta sonları verilen futbol kursunda uzman antrenörler eşliğinde antrenman yapan çocuklar, geleceğin yıldız futbolcuları olabilmek için yoğun çaba harcıyor. Genç yeteneklerin yetiştirildiği futbol kursunda, eğitmenler tarafından verilen uygulamalı eğitimlerle teknik kuralları öğrenip deneyim kazanan gençler, hayallerinin futbolcu olmak olduğunu söylüyor. Belediyenin açtığı bu kursla çok çalışacaklarını ve hafta sonu tatilini de değerlendirdiklerini belirten çocuklar, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkürlerini iletti.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, cumartesi ve pazar günleri 7-14 yaş grubuna yönelik verilen futbol okulu antrenmanlarına kayıtların devam ettiği, kayıt olmak isteyen gençlerin bağlantı merkezi. – ŞANLIURFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu