Yaşam

Boyut değiştirip 1733 yılına gittiğini söyleyen Kozmik Dede, yaşadıklarını anlattı.

Sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu’nun üstlendiği Haber Özür programının bu haftaki konuğu özel yetenekleriyle tanınan Kozmik Dede oldu. Özel yeteneklerinden herhangi bir gelir elde etmediğini söyleyen ünlü isim, bir kilisenin kapısına dokunarak boyut değiştirdiğini söyledi.

“ÖZEL GÜÇLERİMDEN PARA KAZANMIYORUM”

Özel güçleri sayesinde istediği birden fazla şeyi yapabildiğini söyleyen Kozmik Dede, bu özelliğinin genç yaşta farkına vardığını söyledi.

“KİLİSENİN KAPISINA DOKUNARAK 1733’E GİTTİM”

Balat’ta yaşamaya karar vermeden önce çok değerli bir olay yaşadığını anlatan Kozmik Dede, bir geçiş döneminden geçtiğini belirterek, “İnsanlar farklı düşünebilir demek istemedim. Balat’ın kapısında 1733 yazıyordu. tarihi bir kilise.orada bir geçiş yaşadım.boyut değiştirip kayboldum.bir nevi yok oldum.kapıya dokunduğum anda bütün beyaz ışıklar üzerime çöktü.dünyada görmediğim renkleri gördüm. en doğal yeşil, en doğal kırmızı, en doğal beyaz… Dünyada renk yokmuş gibi.Çok etkileyiciydi.Gelip gittiğimde hep o kapıya baktım.Dokunduğumda farklıydı. Sonra hep Balat’ta yaşamaya karar verdim.”

haber-sariz.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu