Yaşam

Zirvedeki Yerini Kaptırmamaya Kararlı: Kuruluş Osman’a Hangi Ünlü Oyuncular Dahil Oldu?

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleriyle bu sezon da ekran serüvenine hız kesmeden devam ediyor. Bozdağ Film imzalı yapım her hafta üst üste elde ettiği başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Mehmet Bozdağ’ın kaleme aldığı diziye iki yeni oyuncunun dahil olduğu öğrenildi. Gelin bakın hangi iki ünlü oyuncumuz Kuruluş Osman takımına dahil oldu…??

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olarak ekranlara gelen Kuruluş Osman dizisi ekranların en sevilen projeleri ortasında yer alıyor.

Yayınlanan 104. kısmıyla Tüm Kişiler’de 8.52 reyting 21.78 elde eden Kuruluş Osman reytinglerde en çok izlenen imal olarak karşımıza çıktı.

4. dönemiyle ATV ekranlarındaki yayın hayatına devam eden dizinin başrollerinde Burak Özçivit ve Yıldız Davet Atiksoy üzere isimler yer alıyor.

Mehmet Günay’ın yönettiği diziye önümüzdeki kısımlarda iki yeni karakter dahil olacak. Canlandıracak isimler ise ekranların en sevilen yüzlerinden.

Oyuncu takımını günden güne güçlendiren Kuruluş Osman 105. kısımda karşımıza “Velide İsmihan Sultan” olarak Deniz Barut dahil olacak.

Bir öbür isim ise Alpaslan Özmol. Başarılı usta oyuncu Kuruluş Osman’a “Gürbüz Alp” olarak dahil oluyor.

Kuruluş Osman yeni kısımlarıyla Çarşamba akşamları ATV ekranlarında karşımıza çıkmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu