Ekonomi

Yapı Kredi Portföyünün Nitelikli Fon Sayısı 100 Milyar TL’yi Aştı

Yapı Kredi Portföy’ün nitelikli fon olarak da adlandırılan yatırım fonları ve serbest fonların toplam büyüklüğü 100 milyar TL’yi aşmıştır.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak gören ve ihtiyaçlar doğrultusunda hayata geçirdiği çalışmalarla bu memnuniyeti her zaman bir üst seviyeye taşıyan Yapı Kredi Portföy, farklı stratejilerle yeni ürünlerle yatırım dünyasını genişletmeye devam ediyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Portföy Genel Müdürü Müge Peker, Yapı Kredi Portföy olarak yıllardır varlık dağıtım stratejisi ile yatırımcılara hizmet verdiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Yatırımcının ihtiyaçlarını ve risk seviyesini anlamanın yanı sıra varlık dağılımı ile yatırımı çeşitlendirmek başarılı bir portföy yönetiminin en değerli unsurlarından biridir. Varlık çeşitlendirmesini ön planda tutarak müşteri memnuniyetini yıllardır en üst seviyede tutuyoruz. Ancak yatırım fonu yatırımcılarının yaygınlaştığını ve fonların tabana yayıldığını görüyoruz. Bu anlamda fonların bilinirliği her geçen gün artıyor ve tercih ettikleri öncelikli araçlardan biri olduğunu görmek heyecan verici bir hal alıyor.

Müşterilerimizi farklı ve sağlam finansal enstrümanlarla buluşturarak en kaliteli hizmeti vermek için çok çalışıyoruz. Bu çalışmalar sonucunda nitelikli fonlarımızın toplam büyüklüğünün 100 milyar TL’yi aştığını gururla paylaşmak isteriz. Alanında birçok ilke imza atmış bir şirket olarak, müşterimizi daima odağımızda tutacağız ve önümüzdeki dönemde de yatırımcılarımızın inancını boşa çıkarmadan hem getiri hem de hizmet anlamında en yüksek faydayı sağlamaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu