Haber

Üç çocuk annesi deniz kenarında poz verirken hayatını kaybetti.

Hindistan’ın Bandra Bandstand sahilinde deniz kenarında poz veren bir kadın dalgalar tarafından sürüklendikten sonra boğuldu.

GÜÇLÜ DALGALARDAN GERİ DÖNÜŞ YAPILAMAZ

Olayın yaşandığı videoda, 32 yaşındaki Jyoti Sonar ve eşi Mukesh, Hindistan’ın Maharashtra Eyaletindeki ünlü Bandra Bandstand’ın kıyısında bir kayanın üzerinde otururken görülüyor. Birbirlerine sarılan çift, taşa çarpan dalgaların onları daha da güçlendirmesine rağmen kıyıya çekilmeyi reddediyor. Etrafta çok sayıda kişinin gözü önünde gerçekleşen olay sırasında bir çocuğun defalarca “Anne, anne” diye bağırdığı duyuluyor.

CESET 20 SAAT SONRA BULUNDU

Kocası bir tanığın yardımıyla kurtarılırken, Jyoti yüksek dalga tarafından süpürüldü. Görgü tanıklarının polisi araması üzerine arama kurtarma çalışması başlatıldı. 20 saat sonra 3 çocuk annesinin cesedi bulundu.

“SON DALGA İLE İKİMİZ DE KAYIP OLUYORUZ”

Yıkılmış kocası Mukesh yerel basına şunları söyledi; “Onu kurtarmak için elimden geleni yaptım. Dördüncü dalga arkadan çarptığında dengemi kaybettim ve ikimiz de kaydık. Bir görgü tanığı bacağımdan tuttu, ben de karımın elbisesini tuttum ama kurtaramadım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu