Haber

Sultangazi Belediyesi, 50. Yıl Mahallesi’ne 350 araç kapasiteli 3 katlı otoparkı kazandırıyor.

Sultangazi Belediyesi, 50. Yıl İlçesi’ne 3 katlı, 350 araç kapasiteli otoparkla hizmet verecek çok fonksiyonlu bir hizmet kompleksi kazandırıyor. Hizmet olanağı yalnızca otoparkı içermiyor; Yeşil alanları, parkı, aile sağlığı merkezi ve kütüphanesiyle bölge halkına hizmet edecek.

Sultangazi Belediyesi önemli projelerle ilçeyi buluşturmaya devam ediyor. Trafik sirkülasyonunun yoğun olduğu noktalardan biri olan 50.Yıl İlçesine değerli bir tesis ekleniyor. 50. Yıl Mahallesi D Caddesi Yeraltı Otoparkı, Yeşil Alan ve Park, ASM ve Kütüphane bölgede önemli bir boşluğu dolduracak. 350 araç kapasiteli 3 katlı yer altı otoparkıyla mahallenin yükünü alacak otopark, vatandaşlara rahat bir nefes verecek. Yeşil alanları ve oyun takımlarıyla dikkat çekecek parkta çocuklar gönül rahatlığıyla oyun oynayabilirken, tesis aynı zamanda aile sağlığı merkeziyle de vatandaşların hizmetinde olacak. İnşaatı devam eden tesis bünyesinde kütüphane de hizmet verecek.

Tesisin kısa sürede tamamlanacağını belirten Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda komşularımızın hayatını kolaylaştıracak projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bunlardan biri de Altı Katlı Otopark, Park ve Yeşil Alan, ASM’den oluşan hizmet kompleksimiz. 50. Yıl Mahallesi D Caddesi üzerinde hızla yapımına devam ettiğimiz Kütüphane ve Bölgenin “Önemli bir sorun olan araç park etme yükünü büyük ölçüde hafifletecek. Tesisimiz yeşil alanı ve oyun alanı, aile sağlığı merkezi ve kütüphanesiyle komşularımızın uğrak noktası olacak. Sultangazi Belediyesi olarak komşularımızın yaşam kalitesini artırmayı ve günlük yaşamlarını kolaylaştırmayı hedefleyen projeler yürütmeye devam ediyoruz.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu