Haber

Nevşehir Belediyesi 23 Nisan turnuvasında şampiyon belli oldu

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Nevşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlediği 23 Nisan Futbol Turnuvası’na 5 farklı kümeden 21 takım katıldı. Oldukça çekişmeli geçen grup maçları sonunda Özel Altınyıldız Koleji ile 75. Yıl İlkokulu turnuvanın finalinde karşı karşıya geldi.

Turnuvanın şampiyonu Özel Altınyıldız Koleji, NEVNAR Spor Tesisleri’nde oynanan ve hakemler Mehmet Akif Bozkurt ve Ersen Özcan’ın yönettiği karşılaşmayı 9-3 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu. 75. Yıl İlkokulunun ikinci olduğu turnuvada, 20 Temmuz İlkokulu üçüncü oldu.

Turnuvanın final karşılaşmasının ardından dereceye giren gruplara ve sporculara kupa ve madalyaları Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat ve Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü İlyas Acar’a takdim edildi.

Turnuvaya katılan sporcuları ve antrenörlerini tebrik eden Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz turnuvaya katılan tüm sporcularımı, ailelerini ve antrenörlerini tebrik ediyorum. Gerçekten adil bir turnuvaydı. Birbirinden yetenekli yavrularımızın mücadelesini büyük bir keyifle izledik.” söz konusu.

Savran’a konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat tarafından eğitime katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

Ödül töreninin ardından Başkan Savran, turnuvaya katılan sporcular ve velileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

haber-candir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu