Haber

Kılıçdaroğlu, Muğla’yı ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla’ya çok sayıda ziyarette bulundu.

Kılıçdaroğlu, Yeniköy ve Kemerköy termik santral çalışanları ve bazı sendika temsilcileri, “Ekmeğimize sahip çıkıyoruz”, “Zeytin bizim, kömür bizim, santral bizim”, “Kömür bir servettir” yazılı pankartlar taşıdı. Türkiye’yi canlandıracak” Milas-Ören ​​karayolu Beçin mevkiinde. tarafından karşılandı

Burada sendika temsilcilerini ve işçileri dinleyen Kılıçdaroğlu, “En ufak bir endişeniz olmasın. Herkesin alın teri benim başımda. Aşılarla kimsenin işini halletmek bizim görevimiz değil, aksine herkesin işi olsun, herkesin işi olsun” dedi. aşı olmalı. Herkes huzur içinde çalışsın ve herkes evine helal ekmek getirsin. En büyük temennimiz bu.” dedi.

Daha sonra Milas’ın İkizköy İlçesi’ndeki Akbelen mevkiine taşınan Kılıçdaroğlu, toplanan kalabalığa, “Kardeşiniz Kemal yanınızda. Merak etmeyin sonuna kadar uğraşırım. Bu çaba bir hak mücadelesine dönüşür. dedi. terimini kullandı.

Kılıçdaroğlu’nun konuşmasının ardından ağaçların kesildiği iddia edilen alana gitmek yerine aracına bindiğini gören çevreciler ve mahalleli tepki gösterdi.

Kalabalığın tepkisi üzerine araçtan inerek beraberindeki bazı kişilerle bölgeye giden Kılıçdaroğlu, yaptığı incelemelerin ardından bölgeden ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu