İş

Huawei ve SERES Akıllı Otomobil Üretmek İçin Anlaştı

Çin merkezli teknoloji devi Huawei ve otomobil şirketi SERES, işlerini büyütmek için anlaşma imzaladı. Mutabakat anlaşmasının bir parçası olarak bu iki şirket, ‘amiral gemisi’ bir akıllı araba üretmek için iş birliği yaptıklarını açıkladı.

Yapılan açıklamalara göre Huawei ve SERES, bu yıl iş birliği kapsamında ilk akıllı araba modellerini piyasaya sürmeyi planlıyor. bu yeni araba üst düzey bir akıllı sürüş sistemiHer iki şirket de gelecek yıl ardıl modelleri piyasaya sürmeyi planlıyor.

2026 yılına kadar 1 milyondan fazla elektrikli aracın satılması hedefleniyor.

Uzun vadeli bir ortaklığın parçası olarak, Huawei ve SERES 2026 yılına kadar 1 milyondan fazla elektrikli otomobil satışı Amaçları. Bunu başarmak için SERES, endüstriyel kaynakları toplayacak ve işbirlikçi modellerde yeni teknolojilerin, malzemelerin ve süreçlerin uygulanmasını teşvik edecektir.

Aslında, SERES ve Huawei ilk olarak 2021’de piyasaya sürülecek. JBP( ortak iş planı ) anlaşmayı imzaladı. JBP, tüketim malları tedarikçilerinin ve perakendecilerin her iki tarafa da fayda sağlayan faydalı çıkarlar oluşturmasını sağlar ve karşılıklı çıkarların tanınması yoluylaTicaret deneyimini geliştirmesine yardımcı olan bir iş modelidir.

Huawei, 2021’den beri mağazalarda SERES marka araba satıyor satmaya başladı . Şimdi ise bu yeni anlaşmalar kapsamında Huawei, otomobilin üretiminden daha ‘akıllı’ olma sistemini kurma misyonunu üstlenecek. Araç, AITOmarkası altında piyasaya sürülecek.

haber-simav.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu