Yaşam

Gönül Dağı 82.Bölüm İZLE! Gönül Dağı son bölüm izle! (VİDEO) 14 Ocak Gönül Dağı son bölümde neler oldu?

gönül dağı son bölümü izle! Gönül Dağı son bölümü TV ekranlarında yayınlandı. Gönül Dağı’nın 82. bölümünden sonra Gönül Dağı’nın son bölümünü kaçıran izleyiciler Gönül Dağı’nın son bölümünü izle! Gönül Dağı 82. bölüm izle! Gönül Dağı full izle! Araştırma yapmaya başladılar. Peki Gönül Dağı 82. bölümde neler yaşandı? Gönül Dağı’nın son bölümünde neler yaşandı? İşte Gönül Dağı 82.Bölüm İZLE! Gönül Dağı’nın son bölümünü izleyin! (VİDEO) 14 Ocak Gönül Dağı son bölümde neler yaşandı?

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜM İZLE

Gönül Dağı son bölümü izlemek için haberimizin detaylarında yer alan bilgiler ışığında Gönül Dağı dizisi son bölümü izleyebilirsiniz. Gönül Dağı 82. Bölümü 14 Ocak’ta TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluştu.

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Annesinin hastalığını öğrenen Taner, bir karar vermek zorundadır. Taner’i bekleyen zor karar nedir? Asuman ve Ramazan arasında gerilim devam ederken Ramazan bir işte çalışmaya başlar. Ramazan’ın yeni işi ne olacak? Erkan, mektup olayı nedeniyle soruşturmaya girecek. Disiplin soruşturması günü yaklaşırken Erkan karamsarlığa kapılır. Selma Öğretmen, Erkan’ın temizliğini kanıtlayabilecek midir? Muammer ve Hüseyin altınların ellerinde olduğunun anlaşılmasından korkarlar. Ne yapacaklarını düşünürken, kasabalılarla bir oyun oynamayı düşünürler. İkilinin planı nedir?

kinik-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu