Yaşam

Cem Karaca’nın hayatını konu alan filmde başrolü oynayan İsmail Hacıoğlu, yeni imajıyla herkes tarafından beğenildi.

Cem Karaca’nın hayatını anlatacak film için hazırlıklar sürüyor. Filmde başrolü oynayacak olan İsmail Hacıoğlu, Cem Karaca rolü için kendini hazırlamaya başladı. Ünlü isim, sosyal medyada paylaştığı yeni imajıyla takipçilerinin beğenisini topladı. Detaylar haberimizde!

58 yaşında hayata gözlerini yuman Anadolu rock müziğinin unutulmaz şairi Cem Karaca’nın hayatını konu alan sinemanın çekimlerine az kaldı.

Yapımcılığını Fikri Mükemmel Poksiyon ve Aytaç Medya’nın üstleneceği filmin çekimlerine önümüzdeki ay başlanacak.

Filmin yönetmen koltuğunda ise Yüksel Aksu oturacak. Senaryosunu Onur Böber, Özden Uçar ve Emrah Saltık’ın yazdığı projenin danışmanlığını Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca üstlenecek.

Filmde Cem Karaca’nın başarıları, sürgünleri, kayıpları, iniş çıkışları anlatılacak.

Filmde başrol oynamaya hazırlanan İsmail Hacıoğlu imajını yeniledi.

Çekimlere kısa bir süre kala bıyık bırakan başarılı oyuncu, son halini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Film için şan dersleri alan ve bıyık bırakmaya başlayan Hacıoğlu’nun yeni imajı takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Karaca’yı beyaz perdeye taşıma teklifi geldiğinde heyecanlandığını belirten Hacıoğlu, “Proje gelince çok heyecanlandım. Çıkana kadar heyecanım bitmeyecek sanırım. Çok güzel ve zorlu bir süreç beni bekliyor.”

İsmail Hacıoğlu “Cem Karaca benim için çok şey ifade ediyor. Cem Baba ile aynı mahallede doğdum. Cem Baba’yı çok küçük yaşlarda dinlemeye başladım. Benim için çok değerli. Cem Karaca benim kahramanım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu