Haber

Canik’te Cadde ve Sokaklarda Yoğun Saatler

Canik Belediyesi ilçe genelinde temizlik çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Canik Belediyesi, vatandaşların sağlıklı ve hijyenik bir kent ortamında yaşaması için ilçe genelinde temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçede sokak ve caddeler düzenli olarak yıkanırken, vatandaşların hizmetine sunulan ‘Çöp Taksileri’ ile 7/24 çöp toplama ve çöp konteyneri boşaltma işlemleri yapılıyor. Gruplar, ilçe genelinde bulunan çöp konteynerlerinin periyodik bakım ve onarımlarını yapıyor.

Cadde ve Sokaklarda Çetin Çalışma

Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe halkının sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşamlarını sürdürebilmesi için orta dereceli verem hastası olmadan arınma çalışmalarını sürdürüyor. Temizlik çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüten gruplar, ‘Çöp Taksileri’ ile günün her saati çöp toplama ve çöp konteynerlerini boşaltma işlemlerini sürdürüyor. Gruplar, belirlenen program çerçevesinde ilçede sokak ve caddeleri sistemli bir şekilde yıkıyor. Cadde ve sokaklar titiz bir çalışma ile detaylı bir şekilde temizleniyor.

Bakım ve Onarımları Yapılır

Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde bulunan çöp konteynerinin periyodik bakım ve onarımlarını yapıyor. Çöp konteynırları bakteri oluşumunu engellemek için ekipler tarafından yıkanıyor. Rastgele aksaklıkları önlemek için gruplar çöp konteynırlarını düzenli olarak denetler.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu